Lot 86
Johannes Garst (1950)

Droomportret

gesigneerd 'Joh. Garst' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x40 cm (met lijst: 69x49 cm)

Conditie: Goed.

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100