Lot 163
Omgeving J.G. Hans (eind 19e eeuw)

Landschap met ruiter bij een vaart met schepen

draagt naam J.G. Hans (rechtsonder)

olieverf op doek, 46x57 cm (met lijst 59x71 cm)

Conditie: Bedoekt. Veel craquelé. Diverse retouches.

€ 400,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325