Lot 161
Hollandse School (19e eeuw)

Vissersboten op kalm water

olieverf op doek, 37x50 cm (met lijst 59x72 cm)

Conditie: Craquelé zichtbaar, verkleurd vernis. Niet gesigneerd.

€ 500,00
€ 700,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450