Lot 162
Hollandse School (19e eeuw)

Schepen op woelig water

olieverf op doek, 37x50 cm (met lijst 59x72 cm)

Conditie: Craquelé zichtbaar. Iets verkleurd vernis. Gedeukt in hoek linksonder. Niet gesigneerd.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400