Lot 10043
Omgeving Marinus Adrianus Koekkoek I (19e eeuw)

Een watermolen in een bosrijk landschap

met initialen 'M.A.K.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 33,5x42,5 cm (met lijst: 50x59 cm)

Conditie: inschilderingen in de lucht en bedoekt, craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 400