Lot 259
Henny Gusta van den Berg (1937)

Kurhaus en Pier te Scheveningen

gesigneerd en gedateerd 'Henny Gusta/ 87' (rechtsonder)

gouache op papier, 64x48,5 cm (met lijst 93x73 cm)

Herkomst:
-Studio Galerie Fohat, Den Haag (1989)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400