Lot 114
Joseph Antonio Hekking (Amerikaans, Duits, 1830-1903)

Koeien in weide, een dorp in de verte

gesigneerd en geannoteerd 'JA Hekking / Paris' (rechtsonder)

olieverf op doek, 46,5x62 cm (met lijst: 64x79 cm)

Conditie: doek vergeeld, bedoekt, craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650