Lot 78
Jan Pzn. Franken (1896-1977)

Staand halfnaakt met blauwe doek

gesigneerd 'J. Franken Pzn.' (linksonder)

olieverf op doek, 95x70 cm (met lijst: 108x84 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verfverlies (linksboven hoekje)

€ 300,00
€ 350,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325