Lot 77
Hans Mang (1892-onbekend)

Portret van Ludwig Mayer

gesigneerd en gedateerd ' Hans Mang / 1931' (rechtsonder)

olieverf op doek achter glas, 78x68 cm (met lijst: 94x85 cm)

Ludwig Mayer (Freisbach 1874 - Rheinphalz 1934) is de vader van Hermann Mayer; deze is de stiefvader van meubelfabrikant Henk Pander.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 300