Lot 76
Hollandse School (19de eeuw)

Portret van heer met zwarte overjas

olieverf op paneel, 52x39 cm (met lijst: 68x57 cm)

Conditie: vergeeld, krassen, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160