Lot 580
Online Only Modern & Contemporary Art | 21 - 31 January 2021
Jan Roëde (1914-2007)

De waarnemers waargenomen

gesigneerd en gedateerd 'roëde '73' (op de achterzijde) en getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 45x54 cm

Conditie: langs de randen een klein beetje versleten, algemeen in geode conditie.

€ 400,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450