Lot 230
Italiaanse School (rond 1700)

Stilleven met fazanten en andere jachtbuit

olieverf op doek, 76x62 cm (met lijst: 100x86 cm)

Conditie: Overal oppervlaktevuil, dikke verkleurde vernisglas, bedoekt, craquelé.

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375