Lot 1561
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Zes zilveren vruchtenmesjes met geribd heft

Met zilveren lemmets en heften. Maker waarschijnlijk R.W. Kijlstra, Leeuwarden, 1915, één mes alleen gemerkt met zwaardje en iets afwijkend model. 835/1000. L. ca 18 cm. Gewicht ca 300 gram totaal.

€ 250,00
€ 350,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200