Lot 2542
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Twee grote Chinese famille rose canton vloervazen

19e eeuw, China

Een paar vazen met mandarijnendecor, fijn gedecoreerd en verguld. Een vaas met stukje uit de bovenrand gebroken (ontbrekend) en een beschadiging aan een van de vergulde draken (zie close-up foto's). Verder in goede conditie, zonder andere beschadigingen en geen restauratie. Niet gemerkt.

H 63 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700