Lot 132
Jacobus Cornelis Wijnand Cossaar (1874-1966)

'Two fairies'

gesigneerd 'J. Cossaar' (linksonder) en getiteld (rechtsonder)

aquarel, 56x39 cm (met lijst: 82x61 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475