Lot 65
Karl Wagner (Duits, 1839-1923)

Aan de kaai in de haven met een molen in de verte

gesigneerd 'K. Wagner.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 102x74 cm (met lijst: 122x94 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650