Lot 64
Karl Kaufmann (Duits, 1843-1901)

Haventafereel

gesigneerd met pseudoniem 'L. Perla' (linksonder)

olieverf op doek, 73,5x48 cm (met lijst: 106x80 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375