Lot 63
Piet in 't Hout (1879-1965) (2x)

Strandscènes bij Katwijk

beide gesigneerd 'P int Hout jr' (linksonder en rechtsonder)

beide olieverf op paneel, 13x17,5 cm (met lijst: 26x31 cm) en 23x28 cm (met lijst: 40x45 cm)

Conditie: beide vergeelde vernis, verder goed

€ 300,00
€ 350,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350