Lot 61
Albert Buikema (1949-1994)

Ruiters in de branding

gesigneerd 'A. Buikema' (linksonder); gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 60x71 cm (met lijst: 83x92 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375