Lot 59
Jacobus Doeser (1884-1970)

Duinenkust bij zonsondergang

gesigneerd 'Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 27x33cm (met lijst: 42x48 cm)

Conditie: enig oppervlakte vuil en sterke craquelé aan de horizon

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160