Lot 57
Hugo Berten (1894-1959)

'Het viaduct'

gesigneerd 'Herm.Hug.Berten.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 55,5x106 cm (met lijst: 73x124cm)

Tentoonstelling:
-Den Haag, Gemeentemuseum (volgens een label op de achterzijde).

Herkomst:
-Kunstzaal Van Lier, Amsterdam.

€ 300,00
€ 350,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550