Lot 56
Hugo Berten (1894-1959)

'Gezicht op Dieren'

gesigneerd 'Herm.Hug.Berten.' (linksonder)

olieverf op board, 63x85,5 cm (met lijst: 79x101 cm)

Tentoonstelling:
-Den Haag, Gemeentemuseum (volgens een label op de achterzijde).

Herkomst:
-Kunstzaal van Lier, Amsterdam.

€ 300,00
€ 350,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550