Lot 54
Huub Hierck (1917-1978)

'Torra del barra, Spanje'

gesigneerd 'Hierck' (rechtsonder); getiteld en gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50,5x60 cm (met lijst: 68x80 cm)

Provenance:
-Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 23 maart 1998, lot 615.

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240