Lot 48
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)

Een keukenstilleven met een tinnen kan en fruitschaal

gesigneerd 'Willem van Nieuwenhoven.' (linksonder)

olieverf op doek, 35,5x45 cm (met lijst: 49x59 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 3 maart 2004, lot 252.

Conditie: craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 350,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180