Lot 46
Jan den Hengst (1904-1983)

Stilleven met witte kan, fles en een boek

gesigneerd 'JG den Hengst' (linksonder)

olieverf op doek, 50.5x60.5 cm (met lijst: 66x76 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220