Lot 43
Rein Sievers (1929)

Stilleven met rozen in vaas en een schaal met kersen

gesigneerd 'R.Sievers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x70 cm (met lijst: 104x94 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300