Lot 39
Jacobus Doeser (1884-1970)

Bloemen in een vaas

gesigneerd 'Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 75x95 cm)

Provenance: -Auction, Sotheby's, Amsterdam, 15 maart 2004, lot 196.

Conditie: stukjes verfverlies, craquelé, doek vergeeld, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 300,00
€ 350,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240