Lot 34
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Besneeuwd dorp met een grachtje

gesigneerd 'H v Leeuwen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 63x76 cm (met lijst: 83x95 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260