Lot 33
Herman Bogman (1861-1921)

Ronde Lutherse Kerk aan het Singel in Amsterdam

gesigneerd 'H. Bogman Jr' (linksonder)

olieverf op doek op paneel, 55x44 cm (met lijst: 68x58 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600