Lot 31
Willy Martens (1856-1927)

Dorpje in de duinen

gesigneerd 'Willy Martens' (linksonder)

olieverf op board, 21,5x31,5 cm (met lijst: 42x52 cm)

Conditie: erg vergeelde vernis

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160