Lot 118
Constant Artz (1870-1951)

Eenden aan de waterkant

gesigneerd 'Constant Artz' (linksonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 48x58 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek vergeeld, verfverlies (boven randen)

€ 500,00
€ 800,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850