Lot 28
Cornelis Kuijpers (1864-1932)

Een bossloot

gesigneerd 'Cornelis Kuijpers' (rechtsonder)

olieverf op doek op paneel, 30x45,5 cm (met lijst: 45x60 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160