Lot 27
Jean Pierre François Lamorinière (Belgisch, 1828-1911)

Boslandschap met chalet

gesigneerd 'F. Lamoriniere' (linksonder)

olieverf op paneel, 25x30 cm (met lijst: 37x43 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil en glanzende vernislaag, geparketteerd

€ 500,00
€ 800,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600