Lot 25
Pieter Lodewijk Francisco Kluyver (1816-1900)

Een wandelaar in winters bos

gesigneerd 'Kluyver' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 19,5x15 cm (met lijst: 35x31 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800