Lot 19
Charles Rochussen (1814-1894)

Knaap met vogelkooi in bloementuin

gesigneerd met monogram 'CR' (rechtsonder)

aquarel op papier, 13,5x13 cm (met lijst: 33x27,5 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180