Lot 13
Izaak Schouman (1801-1878)

Schepen bij Dordrecht

gesigneerd 'I. Schouman f' (linksonder)

aquarel, 44,5x60 cm (met lijst: 60x76 cm)

Conditie: papierverlies, vergeling, foxing

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300