Lot 9
William Raymond Dommersen (1850-1927)

Zonsondergang op het water bij Overschie

gesigneerd 'W. Dommersen' (rechtsonder); annotatie 'Schiedam ...' (op resten van een label)

olieverf op doek, 40x61 cm (met lijst: 65x85 cm)

Conditie: bedoekt, verder in goede staat

€ 400,00
€ 600,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750