Lot 4
Henry Schouten (Belgisch, 1857/64-1927)

Zwarte haan met kippen

gesigneerd 'Henry Schouten' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x40 cm (met lijst: 81x60 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200