Lot 3
Herbert van der Poll (1877-1963)

De dood van de leeuw

gesigneerd en gedateerd 'H. v.d. Poll. 1909.' (linksonder)

olieverf op paintersboard, 85x100 cm (met lijst: 96x111 cm)

Conditie: slecht, tentvorming van de craquelé in de donkere pigmenten en diverse plekken verfverlies

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200