Lot 2
Herbert van der Poll (1877-1963)

Een leeuwin met haar welpen op een rots

gesigneerd 'Herbert van der Poll' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 70x90 cm)

Conditie: schade door water/vocht, opstaande verf bij het waterspoor

€ 500,00
€ 700,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550