Lot 1
Herbert van der Poll (1877-1963)

'Achterdocht, Poema' / Junglekat verslindt een papegaai

gesigneerd en gedateerd 'Herbert van der Poll. 1922.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 42,5x50 cm (met lijst: 63x71 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800