Lot 112
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Markt op zonnige herfstdag

twee keer gesigneerd 'A. la Rivière' (rechts/linksonder)

olieverf op doek, 30x41 cm (met lijst: 43x52 cm)

Conditie: vergeeld, bedoekt, craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260