Lot 67
Marius de Jongere (1912-1977)

"Op de Maas bij de Rijnhaven"

gesigneerd 'M. de Jongere' (rechtsonder) en getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 60,5x100,5 cm (met lijst: 76x116 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek vergeeld, doordrukking van het spieraam

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100