Lot 164
Toegeschreven aan Willem de Graauw (eind 18e eeuw)

Zomers- en winters riviergezicht

2 aquarellen, 33x51 cm (met lijst 53x70 cm)

Conditie: Papier verzuurd, weervlekken. Aqquarel erg verkleurd.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180