Lot 81
Zuid-Europese School (circa 1800)

Portret van een religieuze vrouw

olieverf op paneel, 18x15 cm (met lijst: 37x34 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 180