Lot 44
Lau Heidendael (1946)

'Stilleven met tafel'

gesigneerd en gedateerd 'LH 96' (rechtsonder) en getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 37x45 cm (met lijst: 39x46 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220