Lot 62
Johannes Huygens (1833-1911)

Gezicht op Oud Katwijk

gesigneerd 'Joh Huygens' (linksonder)

olieverf op board, 26,5x55 cm (met lijst: 36x64 cm)

Conditie: erg veel oppervlaktevuil, kreuken in het board en een barst linksonder

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425