Lot 138
Hollandse School (19e eeuw)

Namiddagzon bij molen aan een winterse plas

olieverf op doek, 62x83 cm (met lijst 91x113 cm)

Conditie: Bedoekt. Craquelé zichtbaar. Verkleurde retouches.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300