Lot 82
Franse School (19de eeuw)

Melkmeisje

olieverf op doek, 51,5x38 cm (met lijst: 62x49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, doek vergeeld, kleine restauratie

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160