Lot 109
Chris van der Windt (1877-1952)

Boerenschuren

gesigneerd 'Cvd Windt.' (linksonder)

aquarel, 24x33 cm (met lijst: 37x49 cm)

Conditie: lichte foxing, vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140